ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
20.05.10р. ЛМКП «Львівтеплоенерго» ліквідовує пориви після гідравліки.

ЛМКП «Львівтеплоенерго» завершило гідравліку магістральних трубопроводів від ТЕЦ-1. Гідравлічні випробування трубопроводів підвищеним тиском тривали з 11 по 17 травня. Зараз ремонтні бригади ЛМКП «Львівтеплоенерго» проводять ліквідацію виявлених поривів.
У результаті гідравліки було вивлено 60 поривів. В понеділок ремонтні бригади підприємства вже розпочали ліквідацію поривів на тепломережі по вул. Науковій. Це дозволить відновити подачу гарячої води мешканцям вул. Наукової вже до кінця тижня від резервного джерела - котельні по вул. Пулюя,34а.
Як розповів Володимир Штейбарт, заступник директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» з логістики, під час гідравліки було виявлено 13 серйозних поривів на трубопроводах Сихівського району. Тому  відновити подачу гарячої води мешканцям Сихова вдасться після ліквідації усіх поривів. Ремонтні роботи з ліквідації витоків триватимуть до 2 червня.
Мешканцям Личаківського району, які сьогодні залишаються без гарячої води – це 25 будинків, гарячу воду буде відновлено після ліквідації пориву на вул. Дж. Вашингтона.
Ремонтні бригади підприємства працюють зранку і до пізнього вечора, щоб якісно і оперативно ліквідувати всі витоки. Однак, затримка у відновлені гарячого водопостачання обумовлена значними матеріальними та трудовими затратами, необхідними для їх ліквідації.
 
Станом на сьогодні гарячу воду отримує весь Галицький (23 будинки) район, весь Шевченківський район – 250 будинків, більша частина Личаківського району – 81 будинок, та 4 будинки Франкіського району.
Без гарячої води залишається весь Сихівський район – 436 будинків, 276 будинків Франківського району і 25 будинків Личаківського району.
 
 
Нагадаємо, гідравліка магістральних трубопроводів від ТЦ «Північна» (ТЕЦ-2), яка забезпечує гарячою водою Шевченківський район, буде проводитися 25-27 травня. Після гідравліки гарячу воду мешканцям Шевченківського району буде відновлено від районних котелень.


  Повернутись