ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
21.04.10р. ЛМКП “Львівтеплоенерго» з 10 травня розпочинає гідравлічні випробовування теплових мереж

З метою визначення аварійних ділянок теплових мереж при підготовці до опалювального сезону 2010-2011рр. з 10 травня ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочинає гідравлічні випробування теплових мереж.
З 10 по 16 травня 2010 р. будуть проводитися гідравлічні випробовування теплових мереж ТЕЦ-1 (вул. Козельницька,5), ТЦ «Південна» (вул. Надійна,2).
З 10 до 13 травня відбуватиметься гідравліка магістральних тепломереж ТЦ «Північна» (ТЕЦ-2, вул. Пластова,125).
У зв’язку з проведенням гідравлічних випробовувань з 10 травня буде припинено подачу гарячої води:
- споживачам Сихівського житловому масиву (пр. Червоної Калини, вул. Морозна, Сихівська, Зубрівська, Монастирського, Довженка, Хуторівка, Чукаріна, Хоткевича, Полуботка, Кавалерідзе, Антоненка-Давидовича, Коломийська, Кос-Анатольського, Трильовського, Вернадського, Антонича, Драгана, Скрипника, Освицька);
- споживачам по вул. Наукова – Володимира Великого та прилеглих до них вулиць (Рубчака, Тролейбусна, Кн.Ольги, Симоненка, Кульпарківська та ін..);
- споживачам мікрорайону «Новий Львів»;
- споживачам по вул. Шафарика, Дж.Ващингтона, Пасічна, Лисеницька;
- споживачам Шевченківського району (вул. Інструментальна, Мазепи, Хвильового та ін.).
Подачу гарячої води споживачам Сихівського житлового масиву буде відновлено від ТЦ «Південна» (вул. Надійна,2) після проведення гідравліки теплових мереж на міцність та щільність і ліквідації поривів та недоліків, виявлених в процесі випробувань – орієнтовно з 17 травня.
Подачу гарячої води споживачам по вул. Науковій (ЦТП-17, 41, 43, 53, 57, 58, 100, 116, та ІТП по вул. Науковій,59 та Науковій,61) буде відновлено від котельні по вул. Пулюя,34а, після проведених гідравлічних випробувань – орієнтовно з 17 травня.
Подачу гарячої води споживачам Шевченківського району буде відновлено з 14 травня від районних котелень після завершення гідравліки тепломагістралей від ТЦ «Північна».
Подачу гарячої води решті споживачам(«Новий Львів», вул. Шафарика, Дж.Вашингтона, Пасічна, Лисеницька) буде відновлено протягом трьох днів з 31 травня по 2 червня після ліквідації поривів та інших недоліків.
У випадку виникнення значних пошкоджень теплової мережі термін відновлення подачі гарячої води може бути змінений, про що буде повідомлено додатково.


  Повернутись