ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
18.01.10р. Дитячі мрії збуваються

          Мрії таки збуваються, дитячі зокрема! Саме у День святого Миколая малеча в найбільшому очікуванні чудес. Не залишається засмучених і осиротілих. Кожна дитина отримує найкращий подарунок, який просила у своєму листі до Святого Миколая.
 
         Проте, щоб встигнути всюди і не забути про жодну дитину, Чудотворцю потрібні помічники. Цього року працівники ЛМКП «Львівтеплоенерго» допомогли Святому Миколаю організувати свято для дітей дитячого будинку «Рідний дім» села Корналовичі Самбірського району. Подарунки готували і пакували відділи і райони підприємства, щоб кожна дитина відчула свою необхідність у цьому світі, на цій землі.
         Як сприйняли діти і які відчуття викликало перебування в дитячому будинку «Рідний дім» розповіла Наталія Харків, керівник групи технічного погодження, яка стала активним помічником Святого Миколая: «Дуже тішуся, що наші працівники доклалися до творення чудес для вихованців «Рідного дому». У житті можна досягти багато: мати багато звершень за плечима, але коли ти зміг принести радість знедоленій дитині – це вчинок, через який  відбувається свого роду переоцінка цінностей. Десь такі відчуття викликані і в мене під час перебування в «Рідному домі». Про цей дитячий будинок можна розповідати багато, бо в його стінах можна багато навчитися. Кожна дитина – це окрема історія. Дякувати Богу, що ці діти не обділені теплом і любов’ю працівників цього закладу під керівництвом директора Янушевич Марії Романівни, яка створила велику дружню і міцну сім’ю.»
         Окрема щира подяка всім працівникам підприємства, які з чуйністю, любов’ю і завзятістю поставились і долучилися до створення свята діткам, від голови профспілкового комітету.
     
                         
                        
                                                                          
 
Р.S. Фото радісних дитячих облич з подарунками від Святого Миколая, можна побачити у вестибюлі ЛМКП «Львівтеплоенерго», з підписами, для кого Святим Миколаєм були Ви.


  Повернутись