ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
17.12.09р. Міський голова Андрій Садовий зустрівся з трудовим колективом

 

Міський голова Андрій Садовий зустрівся з трудовим колективом ЛМКП «Львівтеплоенерго». У ході зустрічі були погоджені принципові питання, які найбільше турбували працівників комунального підприємства.

Так, міський голова Андрій Садовий та директор «Львівтеплоенерго» Ігор Іванів запевнили, що звільнень на підприємстві не буде. Попередні кадрові накази директора ЛМКП «Львівтеплоенерго», які викликали найбільше занепокоєння працівників, будуть перевірені на предмет законності. Натомість, у зв’язку зі зміною структури підприємства та закриттям деяких котелень, частину працівників звільнятимуть з попередніх та переводитимуть на інші посади зі збереженням рівноцінної заробітної плати. Заяви про звільнення та перевід будуть на одному бланку.

«Жодних скорочень не буде. У такий  складний час ми маємо дбати про кожну львівську сімю. А підприємство має нормально працювати та надавати якісні послуги мешканцям міста», - зазначив Андрій Садовий..

Також мер міста спростував чутки, які ширяться підприємством, про концесію, приватизацію і навіть продаж теплопостачального підприємства. «Саме я три роки тому зупинив концесію, яка б унеможливила контроль міста над цим підприємством. І поки я є мером міста, стратегічне підприємство «Львівтеплоенерго»  буде виключно у комунальній власності, тобто належатиме територіальній громаді Львова», - наголосив Андрій Садовий. Більше того, міський голова зазначив, що у наступному 2010 році значні кошти вкладатимуть у модернізацію саме теплопостачального підприємства. 

Для перевірки фінансово-господарської діяльності та кадрової політики «Львівтеплоенерго» на підприємстві працюватиме управління контролю та аудиту міської ради.   Повернутись