ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
23.11.09р. Юридичні особи, які мають значну заборгованість за теплопостачання ЛМКП «Львівтеплоенерго», залишаться без тепла

ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочинає відключати від опалення та гарячої води найбільших боржників – юридичних осіб, які мають заборгованість за теплопостачання.
«З початку опалювального сезону ЛМКП «Львівтеплоенерго» не подавало опалення боржникам. Але, зважаючи на епідемію грипу, наше підприємство відновило подачу тепла у всі будинки. Проте, впродовж місяця, з боку боржників не було проведено погашення заборгованості. Позаяк епідемія минула, ми знову відмикатимемо від опалення тих, хто не сплачує за послуги теплопостачання, - каже начальник юридично-претензійного відділу ЛМКП «Львівтеплоенерго» Олег Іващук.
Відключення від опалення не є самовільним вчинком. Заборгованість кожної юридичної особи підтверджена рішеннями судів. Боржники отримували листи-попередження, проводилися особисті зустрічі і велися розмови з цього приводу. Розглядались варіанти компромісних рішень щодо погашення боргів – розтермінування заборгованості, тощо. До «злісних» неплатників здійснювалися рейди разом з виконавчою службою. Однак, це не суттєво змінило ситуації із погашенням заборгованості. Тому, листи-попередження про відключення від опалення боржників були надіслані головам районних адміністрацій, керівництву міста.
Зважаючи на загальний борг споживачів перед «Львівтеплоенерго», який станом на 1 листопада становив 82 млн. 19 тис. грн. та низький рівень проплати в окремих споживачів, найгірших боржників буде відключено від теплопостачання. При відключені враховується заборгованість будинку і рівень проплати. Так, юридична особа КДПВІ «Львівагропроект», що знаходиться за адресою пр. Чорновола,67, має борг 149 тис. 281 грн. Це перший будинок, який тепловики сьогодні відключили від теплопостачання.
Відключення від опалення здійснюватимуть працівники районів ЛМКП «Львівтеплоенерго». Включення опалення відбуватиметься за умов повного погашення заборгованості.
Як зауважив Олег Іващук, відомі непоодинокі випадки зловживань власників будинків. Мова йде про виникнення боргів у юридичних осіб (власники будинків), які справно збирають кошти з мешканців за послуги теплопостачання, але використовують зібрані кошти не за цільовим призначенням. Прикладом зловживань є ВАТ «Львівський завод фрезерних верстатів». Директор даного заводу зібрав левову частку проплат мешканців гуртожитку «ЛЗФВ», але витратив кошти на потреби підприємства. Сума боргу «ЛЗФВ» станом на 01.11.09 становить 188 тис. грн. Якщо жодних дій зі сторони керівництва «ЛЗФВ» не буде здійснено, то його також чекає від’єднання від теплопостачання. За словами Олега Іващука, якщо мають місце такі зловживання, мешканцям необхідно особисто звертатися у «Львівтеплоенерго».
 


  Повернутись