ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
30.10.09 р. ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновило подачу опалення усім боржникам

ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновило теплопостачання у будинки, які мали значну заборгованість перед підприємством. Станом на ранок це було 28 будинків, борг яких становить 7 млн. грн.
            «Незважаючи на значну заборгованість, ми відновили подачу тепла усім боржникам, адже переймаємося ситуаціє що виникла, тому не залишаємо наших споживачів у холодних помешканнях. Разом з тим, й надалі працюватимемо в напрямку зменшення їхньої заборгованості» - пояснив Юрій Приходько, заступник директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» з продажу та маркетингу.
            Як наголосив Юрій Приходько, якщо мешканці будинку справно оплачують за послуги з теплопостачання і їх обурює ситуація із заборгованістю що виникла, необхідно надіслати листа-звернення на ім’я директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» з підтвердженням оплати за послуги з теплопостачання та проханням вирішити ситуацію. Лист може бути написаний у довільній формі (як від конкретного мешканця, так один від імені усіх), з копією квитанцій останнього платежу за послуги з теплопостачання.
            «Через це, що ми не співпрацюємо напряму з мешканцями, немає чіткої інформації з яких причин виникла заборгованість. Звернення від мешканців дає можливість, найперше – подавати теплоносій у будинок, та з’ясувати причини формування заборгованості, щоб безпосередньо працювати з боржниками.
            Лист-звернення слід надіслати факсом (для оперативного вирішення) та надіслати поштою.
            т/ф 297-07-43
            79040, м. Львів, вул. Д.Апостола,1, ЛМКП «Львівтеплоенерго»

  Повернутись